Порошенко звинуватили у грабежах під час секретарювання у РНБО

фото: fraza.ua

У своєму інтерв’ю екс-гендиректор «Укрспецекспорту» Сергій Бондарчук повідомив, що ще в 2005 році, коли нинішній голова держави Петро Порошенко займав посаду секретаря РНБО, він займався грабежем та здирством.

Бондарчук підкреслив, що після Майдану 2004 року чинний президент зловживав службовим становищем з метою отримування особистої вигоди, а також збагачення за рахунок як державних підприємств, так і приватних. В якості прикладу він наводить ситуацію, коли ще 2005 році нинішній голова держави здійснив спробу привласнити чверть всіх акцій з ПАТ «Мотор Січ». Бондарчук наполягає, що Порошенко чинив тиск на керівництво підприємства, аби ті передали йому 25% всіх акцій, вартість яких на той час становила близько 150 мільйонів доларів. Підставою для таких вимог стало те, що Порошенко вважав, що це його держава, а, отже, його власність, хоча у 2005 році він займав лише посаду секретаря РНБО.

Колишній держслужбовець також повідомив і той факт, що, коли він дізнався про цей випадок, він звернувся до першого помічника президента Олександра Трет’якова та попросив зібрати робочу нараду, бо він впевнений, що такий грабіж та здирство неприпустимо.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*