Керівника одного з департаментів ДФС заарештували за хабар

фото: ta.od.ua

Генеральний прокурор України Юрій Луценко розповів, що Київська прокуратура сумісно з Нацполіцією заарештували керівника Департаменту податків і зборів з фізосіб ДФС під час отримання хабару.

У своєму профілі в соціальних мережах генпрокурор написав про те, що держслужбовець небачить різниці між зборами та поборами. Луценко повідомив, що він вимагав у трьох підприємців хабар на суму двадцять тисяч доларів, лише за те, щоб зменшити штрафні санкції. Також на свої сторінці Луценко опублікував фото, яке, імовірно, було зроблено в ході арешту чиновника.

Трохи пізніше, цю інформацію повідомили і у прес-центрі Національної поліції. В повідомлені зазначається, що правоохоронці затримали голову одного з департаментів ДФС, який вимагав хабар на суму двадцять тисяч доларів в обмін на подальше сприяння в проведенні перевірок підприємства.

Арешт держслужбовця здійснювався на підставі відкритої кримінальної справи за частиною 3 статті 368 КК України. Його можуть позбавити волі на строк від п’яти до десяти років, заборонити займати відповідні посади терміном на три роки, а також конфіскувати наявне майно.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*