Порошенко наказав підготувати резолюцію щодо Криму до засідання ООН

фото: hyser.com.ua

Український голова Порошенко доручив вітчизняним дипломатам підготовку нової резолюції, яка включатиме до себе питання Кримського півострова, до чергового засідання Генеральної Асамблеї ООН.

У своєму профілі на Facebook чинний голова країни повідомив, що українська влада робить усе можливе, щоб звільнити Кримський півострів від російської окупації, а також веде активну боротьбу за права і свободи кримського населення. Він повідомив, що доручив дипломатам підготувати резолюцію, яка б включала до себе питання боротьби з низкою спекуляцій по відношенню до статусу півострова. Голова країни підкреслив, що в ООН неодноразово виражали підтримку українській позиції, а також погоджувалися з фактом порушення прав та свобод кримських татар. Порошенко сподівається, що така позиція залишиться незмінною.

Також на своїй сторінці президент написав, що дев’ятого серпня у світі відзначають міжнародний день корінних народів. Він підкреслив, що зараз цей день асоціюється в нього з кримськими татарами, які, наразі, змушені жити під російською окупацією та терпіти утиски їх прав та свобод. Порошенко відзначив, що українська влада веде активну боротьбу для того, щоб приблизити той день, коли б кримські татари знов змогли відродити свої традиції у вільному від окупації українському півострові.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*