«Укрзалізниця» заплатить за ведення профілю в Фейсбук 740 тисяч гривень

фото: beztabu.net

У системі «Прозорро» з’явилася інформація про те, що «Укрзалізниця» до кінця грудня заплатить сімсот сорок тисяч гривень підприємцю Роману Русанову за ведення профілю підприємства в Фейсбук.

Договір з підприємцем «Укрзалізниця» підписала ще в середині минулого місяця. Таким чином, за ведення сторінки, підприємство готове заплатити Русанову близько 740 тисяч гривень тільки за півроку. Річний оклад підприємця таким чином досягне майже півтора мільйона гривень.

Зазвичай ведення профілю компанії, підприємства або відомства в соціальних мережах зазвичай входить в обов’язки прес-центру. При цьому, «Укрзалізниця» має низку прес-центрів, діяльність яких спрямована на встановлення зв’язків з громадськістю. Проте, ведення сторінок у соціальних мережах «Укрзалізниця» доручила не прес-центру, а фізичній особі-підприємцю Роману Русанову.

Всі витрати перевізника на організацію транспортування, що включають в себе і придбання SMM, вартість якого в десять разів перевищує ринкову, входять у вартість перевезень. Таким чином, ціни на квитки теж зростають.

У соцмережах нагадали, що в столиці можна працювати у сфері SMM, проте дохід становитиме від десяти до п’ятнадцяти тисяч гривень в місяць, в той час як дохід Русанова в рази більше. У зв’язку з цим на сторінці підприємця вже з’явилась низка коментарів від людей, які здатні виконувати ту ж роботу, однак їх заробіток значно скромніший.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*