У Білорусі заарештували головного редактора «БелаПАН»

фото: cdn1.img.sputnik.by

У столиці Білорусі заарештували головного редактора «БелаПАН» Ірину Левшину. Слідчий комітет республіки підтвердив дану інформацію.

Як повідомляється, редактора затримали на підставі відкритого кримінального провадження за неузгоджений доступ до інформації компанії «БелаПАН». В даний час слідство триває.

Відомо, що в четвер, дев’ятого серпня, у першій половині дня головний редактор зникла. Левшина не з’явилася на робочому місці, а її телефон був недоступний. Пізніше донька зниклої журналістки приїхала до неї додому і побачила розкритий системний блок комп’ютера, а стан квартири свідчив про те, що в ній проходив обшук.

«БелаПАН» повідомляє, що слідчий комітет проведе допит журналістки, також їй нададуть адвоката.

Підкреслимо, що це не перший випадок арешту журналістів. Раніше, на підставі вищевказаного кримінального провадження заарештували кілька кореспондентів інформаційного агентства TUT.BY Також співробітники слідчого комітету заарештували ще одну працівницю інформагенції «БелаПАН». Крім цього, в середу представники СК Білорусі прибули з перевіркою до незалежного журналіста Павлюка Биковського.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*