У Польщі прокоментували імпорт вугілля з Донбасу

фото: ukr-24.com

Міністр енергетики Польщі Кшиштоф Тхужевський заявив про те, що оскільки Донбас є територією України, співробітництво з питань поставок вугілля не є порушенням санкцій. Він доповнив свою заяву тим, що донбаське вугілля не загрожує енергобезпеці Польщі.

Польський міністр зазначив, що на відміну від кримських товарів, на які поширюється дія санкцій, закупівля вугілля на Донбасі є цілком законною процедурою. Тхужевський повідомив про те, що спецслужби Польщі володіють всіма матеріалами по даному питанню і повністю контролюють ситуацію.

Згідно з даними, які оприлюднило польське видання Tvn24, у 2018 році з території окупованого Донбасу було вивезено близько 100 тис. тон антрациту. Поставки вугілля здійснювалися через компанію Doncoaltrade, проти якої США ввели санкції.

Український політолог Дмитро Джангіров у відповідь на висловлювання Тхужевського, заявив про те, що союзники не повинні діяти таким чином. Той факт, що за рахунок експорту вугілля в Польщу здійснювалося фінансування терористичних організацій на окупованому Донбасі, ставить під сумнів добрі наміри польського уряду.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*