Для етапування бійців «Торнадо» знадобилася допомога спецпризначенців

фото: voi.com.ua

Вранці 9 серпня колишніх бійців «Торнадо», які відбувають термін в Лук’янівському СІЗО, повинні були етапувати, проте ув’язнені забарикадувалися в камері. Управління СІЗО було змушене залучити спецпризначенців і бійців Національної гвардії для придушення бунту і етапування в’язнів.

У соцмережах з’явилася інформація про те, що в Лук’янівському СІЗО була оголошена операція «Буря». За словами одного з користувачів, після того, як ув’язнені забарикадувалися в камері, керівництво СІЗО поширило наказ нікого не випускати і не впускати. У будівлі незабаром з’явилися спецпризначенці, які почали протидіяти в’язням.

У відповідь на коментарі користувачів соцмереж, з’явилося повідомлення активістки «Комітету визволення політв’язнів» Лілії Сулейманової, в якому вона заявила про те, що інформація про проведення операції «Буря» – помилкова. Вона зазначила, що в цей день відвідувала ув’язнених і ознак бунту не помітила. Експерт Харківської правозахисної групи Андрій Діденко додав, що операція «Буря» не передбачає обов’язкове придушення бунту ув’язнених, а може бути проведена для посилення безпеки.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*