Харківська прокуратура направила справи двох поліцейських до суду

фото: kh.vgorode.ua

Прес-центр прокуратури в Харківській області повідомив, що прокуратурою завершено розгляд справ двох поліцейських, які вивезли жінку в лісопосадку, щоб домогтися зізнання у крадіжці.

Голова управління прокуратури Харківської області Іван Тарасов розповів про те, що ще в січні поточного року до правоохоронців звернувся чоловік і заявив, що у нього на святкуванні дня народження вкрали телефон. Він також повідомив, що підозрює одну жінку, проте ніяких доказів проти неї не було.

Один з правоохоронців пізніше викликав підозрювану у відділення поліції, проте жінка спростувала інформацію про крадіжку і сказала, що не знає, хто міг це зробити.

Після того, як спроби психологічного тиску обернулися невдачею, правоохоронці почали бити жінку, однак і в цьому випадку вона не хотіла брати на себе провину за крадіжку. Тоді поліцейські посадили її в автомобіль та відвезли у лісосмугу, де почали погрожувати, що в разі, якщо вона не визнає провину, її роздягнуть і залишать одну посеред посадки в наручниках. У підсумку, підозрювана погодилася визнати провину.

У прокуратурі підкреслили, що один з правоохоронців замішаний у ще одній подібній справі. Він підозрюється в тому, що вибивав зізнання у студентів.

За інформацією прес-центру, відомо, що на даний момент ці співробітники поліції відсторонені від своїх службових обов’язків.

Прокуратура направила справу до суду стосовно двох поліцейських за перевищення посадових повноважень за попередньою змовою. Зараз їх можуть позбавити волі терміном до трьох років, а також заборонити займати відповідні посади протягом трьох років.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*