«Укрзалізниця» готова зупинити залізничні транспортування в РФ

фото: daynews.com.ua

В «Укрзалізниці» повідомили про те, що підприємство готове виконати рішення українського уряду, якщо воно буде, по припиненню залізничного транспортування в РФ.

У той же час, у Мінекономрозвитку повідомили, що не розглядають подібні дії ні як інструмент економічного впливу, ні як один із способів відповіді на зупинку українських транспортувань в Росії.

«Укрзалізниця» інформує про те, що, починаючи з 2013 року кількість пасажирських перевезень між Україною і Росією скоротилась у п’ять разів. В минулому році в Росію здійснили перевезення дев’ятисот тисяч пасажирів, а за перші сім місяців поточного року в РФ транспортували 454,1 тисячі пасажирів. Наголошується, що ця кількість знизилась на 16,4 % у порівнянні з цими ж часовими рамками минулого року.

За інформацією Державної служби статистики України, стало відомо, що у цілому, чисельність українців, що виїжджають в РФ в останній час збільшилася. У 2016 році кордон з Росією перетинали 3,8 мільйона українських громадян, а в 2017 – 4,3 мільйони українських громадян. Однак у 2013 році кількість українців, що виїжджають до Росії перевищила десять мільйонів.

Раніше голова Мінрегіонрозвитку Володимир Омелян повідомив про те, що українська влада все ще розглядає можливість зупинки залізничних перевезень в РФ, навіть враховуючи той факт, що вони досить прибуткові.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*