У НБУ вважають, що МВФ не в силах зупинити деіндустріалізацію

фото: interfax.com.ua

Керівник Ради Національного Банку України Богдан Данилишин у своєму профілі на Facebook повідомив, що, здійснюючи економічні реформи, Україна, в першу чергу, повинна розраховувати на свої сили і ресурси, а не на МВФ, Світовий банк і ще низку міжнародних організацій. Але при цьому, треба бути вдячними за надану підтримку і допомогу.

Данилишин звертає увагу на те, що ініціаторами і творцями реформ в країні повинні бути самі жителі, оскільки саме вони добре знають, де і як потрібно здійснювати реформи. Він підкреслює, що всі реформи повинні доповнювати одна одну. Крім цього, вони повинні бути спрямовані на якісні поліпшення.

Голова Ради НБУ також додав, що завдяки траншам від МВФ в державі буде стійке макроекономічне і макрофінансове положення, що в свою чергу зменшить ризик зміни курсу нацвалюти, завдяки чому, повертати зовнішній борг буде простіше. Але в той же час, транші не зможуть вирішити всі економічні проблеми, не зможуть припинити деіндустріалізацію української економіки. Він також додав, що співпраця з Міжнародним валютним фондом надає Україні прекрасну можливість переходу в «глобалізований світ».

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*