Військові комісаріати ЗСУ готуються до осіннього призову

фото: images.unian.net

У профілі Сухопутних військ ЗСУ на Facebook оприлюднили інформацію про те, що у військових комісаріатах продовжується підготовка до нового призову на службу.
Згідно з наказом голови держави, призов відбудеться вже восени поточного року.

В повідомлені зазначається, що на сьогоднішній день, проводиться аналіз інформації щодо призовників. Зокрема, з’ясовується кількість призовників в кожному місті, районі. В ЗСУ доручили роботу з встановлення особистих якостей, а також усю роботу, пов’язану з відбором призовників, самим досвідченим працівникам військових комісаріатів.

Дані про особисті якості призовників з’ясовують під час особистої розмови з призовником, або з його батьками. Також таку інформацію можуть отримати від керівництва навчального закладу або підприємства, де навчається або працює призовник.

Тих, кого в військових комісаріатах визнали непридатними до служби, направляють на лікування, при цьому, встановлюють термін його закінчення.

В Управлінні персоналом ЗСУ повідомляють, що, якщо призовник не може виконувати службу на підставі релігійних поглядів, для нього передбачена можливість альтернативної невійськової служби. Для цього йому потрібно лише написати заяву.

У командуванні Сухопутних військ збройних сил підкреслили, що за допомогою таких даних, вони зможуть визначити сумарну кількість призовників, що, в свою чергу, виключить необхідність призову тих людей, які не можуть служити через стан здоров’я, або мають відстрочку.

В той же час, наказ голови держави про призов на військову службу у 2018 році ще не опублікований.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*