Порошенко закликав ЄС протистояти «троянському коню» Москви

фото: ceskoaktualne.cz

В одному зі своїх виступів український голова Порошенко заявив, що газопровід «Північний потік – 2» є «троянським конем» Москви. Він звернувся до ЄС із закликом не допустити реалізації цього проекту. Пізніше ця заява з’явилася у Facebook.

Президент стверджує, що газопровід – це «троянський кінь» Москви, що він спрямований на підрив не тільки європейської енергобезпеки, але і на підрив геополітичної безпеки в цілому.

Порошенко заявляє, що відмова від виконання проекту, передбаченого третім енергопакетом ЄС, а також усвідомлене ігнорування «Газпромом» постанови Стокгольмського суду в питанні України, демонструє справжні мотиви РФ в будівництві газопроводу, а також показує всі можливі наслідки газопроводу для ЄС.

На підставі цього український президент звернувся з закликом до ЄС захищати власну енергобезпеку.

Нагадаємо, що ще на початку місяця комерційний директор «Нафтогазу» Юрій Вітренко розповів про заходи, які, на його думку, можуть перешкодити будівництву газопроводу. Такі заходи включають: запровадження санкцій з боку США, кардинальну зміну ставлення до проекту німецького уряду, а також збереження позиції Данії, яка є єдиною країною в Європі, яка не погодилася на роботи на своїй території.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*