Турчинов розповів про випробування нової зброї в Україні

фото: ichef.bbci.co.uk

Секретар РНБО Турчинов розповів про випробовування нової гаубиці «Богдана».
За його словами, нова зброя характеризується високою мобільністю, дальністю, а також точністю. Основною перевагою гаубиці є значна швидкість ведення вогню. Турчинов стверджує, що «Богдана» може влучати в мішені, які знаходяться на відстані до 60 кілометрів.

Турчинов підкреслив, що у зброї 155-міліметровий калібр, який відповідає стандартам НАТО. Він звернув увагу і на те, що досі в Україні не було зброї, яка мала б такий калібр. Також він підкреслив, що в Росії й зараз немає такої зброї.

Секретар РНБО зазначив, що гаубиця має досить гарне ім’я «Богдана» та порадив всім ворогам держави запам’ятати цю назву.

Нагадаємо, що до цього повідомлялося про те, що морські піхотинці збройних сил України провели сумісне тренування разом з військовослужбовцями країн-членів північноатлантичного альянсу, в рамках інтернаціональних навчань «Noble Partner 2018», які проходять у Грузії.

В ході навчань військовослужбовці відпрацьовують техніки ведіння бою, а також деякі елементи тактичної підготовки на основі натовських стандартів. Крім цього, службовці відпрацьовують здійснення штурму, а також евакуацію поранених з поля бою та звільнення заручників, з їх подальшим переміщенням у безпечне місце.

Самі навчання закінчаться лише чотирнадцятого серпня.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*