У Києві заарештували екс-чиновника за хабарництво

фото: vesti-ukr.com

Генеральна прокуратура України спільно з СБУ затримали екс-чиновника, а нині бізнесмена Олексія Тамразова, який запропонував хабар одному з прокурорів ГПУ. За словами генпрокурора Юрія Луценка, сума хабара склала 200 тис. доларів. Призначався він для зняття арешту з майна людей, які входили в оточення екс-президента України Віктора Януковича.

З 2010 по 2014 рік Тамразов обіймав посаду заступника голови правління «Укргазвидобування». Екс-чиновник входив до кола спілкування молодшого сина Януковича, що значно розширило спектр його повноважень. Після зміни керівництва країни, Тамразов покинув свою посаду і став видавцем сайту «Інсайдер», де з’являлася інформація про факти корупції у політичній та економічній сферах. Паралельно екс-чиновник підтримував праворадикальні рухи України. Тамразов вніс заставу за активістку ультраправого руху «Правий сектор» Віту Заверуху, яка обвинувачувалася в декількох злочинах.

На думку експертів, затримання Тамразова не є випадковістю. Напередодні президентських виборів Порошенко «прибирає» людей, дії яких можуть нести в собі загрозу. По-перше, Тамразов має зв’язки в медіасфері і займається розслідуванням корупційних схем. По-друге, він має підтримку в праворадикальних колах, що могло б спровокувати дестабілізацію ситуації в країні.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*