Журналіста Руслана Коцабу знову звинуватили в державній зраді

фото: golospravdy.com

Український журналіст Руслан Коцаба на своїй сторінці в Facebook написав, що проти нього відновлено кримінальне провадження. Про це йому повідомив слідчий Івано-Франківської обласного СБУ полковник Петро Рудницький. За словами українського журналіста, новий обвинувальний акт сфальсифіковано.

Раніше СБУ звинувачувала Коцабу в державній зраді, однак в суді першої інстанції, в апеляційному суді і навіть після подачі касаційної скарги вину журналіста не було доведено. Проте 10 серпня журналісту повідомили про те, що проти нього завели нове кримінальне провадження, в якому Коцабу знову звинувачують у державній зраді. Журналісту і його адвокату не надали можливості ознайомитися з матеріалами справи, посилаючись на те, що обвинувачений не з’явився в залі суду у відповідь на повістку слідчого.

На думку Коцаби, це звинувачення є черговим доказом того, що в Україні давно вже не дотримуються свободи слова. Український уряд намагається змусити журналістів мовчати і приховувати правду, стверджує журналіст. Коцаба закликав колег продовжувати критикувати владу, оскільки це єдиний спосіб показати суспільству правду.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*