Стало відомо, від якої події відволікала українців “смерть” Бабченко

фото: gs.fm

Після того, як вщухли події, пов’язані зі “смертю» та “воскресінням” одіозного журналіста Аркадія Бабченко, українці стали помічати який контингент за підсумками виборів пройшов до Національного антикорупційного бюро України.

Саме 30 травня відбувалося відкрите онлайн-голосування на офіційному інтернет-сайті НАБУ. 19381 громадян України віддали свої голоси за нових членів ради. Нагадаємо, що саме цього числа увага всієї України була прикута до “повернення до життя” журналіста.

Ще не відомі офіційні підсумки виборів, але вже є дані про несподіванку, яка чекає на українців.

17 травня, напередодні закриття прийому документів від кандидатів на вибори, зареєстрована організація ГО “Демократична сокира орди”. Та не дивлячись на такий малий термін існування даної організації, троє її представників ввійдуть до складу ради НАБУ з найбільшою кількістю голосів — 6 тисяч.

Крім того, до ради обрано двох представників “Антимайдана” та ватажка нацистського угрупування С14 — Євгена Карася (це угрупування офіційно внесено до бази Terrorism Research & Analysis Consortium).

Нагадаємо, що члени даного угрупування несуть відповідальність за напади на етнічні меншини, представників правоохоронних органів, журналістів, цькуванням православної церкви. Саме активісти С14 обвинувачуються у вбивстві відомого журналіста Олеся Бузини. Крім того, вони займаються розбійними нападами, здійснюють акти вандалізму та організовують нацистські акції.

Проте Євген Карась заявив про тісну співпрацю зі Службою безпеки України. Нещодавно активісти цього угрупування доставили до СБУ бразильця Рафаеля Лусваргу, який приймав участь у війні на сході країни.

На щастя, не пройшов до складу НАБУ Сергій Стерненко, який вбив в Одесі батька трьох дітей.

Отже, складається враження, що інсценування вбивства Бабченко — це спроба загнати НАБУ під контроль людей Петра Порошенко, бо напередодні президентських виборів антикорупційні скандали діючій владі не потрібні.

 

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*