Справа «Берлінських трамваїв»: службова недбалість або корупційна схема

фото: http://lviv1256.com

У п’ятницю, 10 серпня, прокуратура Львівської області відкрила кримінальне провадження за статтею «Службова недбалість». Розпочато слідство відносно чиновників Львівської міської ради та комунального підприємства «Львівелектротранс», відповідальних за замовлення та приймання вживаних трамваїв з Берліна, які були закуплені для Львова і вже вийшли на лінію.

На офіційному порталі наглядового відомства йдеться про невідповідність технічних характеристик трамваїв інфраструктурі міста Львів, зокрема – зупинкам і маршрутним лініям.

Як виявилося, на багатьох львівських трамвайних зупинках верхній край платформи знаходиться на рівні першої ступені трамвая. А оскільки двері у закуплених 30 німецьких трамваїв «Tatra KT4» відкриваються назовні і впираються в платформу, необхідно приймати рішення – або перебудовувати платформи, або підрізати двері.

Нагадаємо, що процедура вивчення закупівлі трамваїв для потреб міста, оформлення замовлення і поставки, зайняла кілька місяців. У чиновників міськради, а тим більше – у працівників «Львівелектротрансу» було достатньо часу, щоб вивчити всі технічні особливості майбутньої покупки.

Тим більше, що визначення відповідності трамваїв міській інфраструктурі – невід’ємна частина формування заявки міською радою на виділення коштів. Дані процедури неможливі без відповідного висновку чиновників, які опікуються в місті транспортними питаннями.

Таким чином, правоохоронним органам Львівської області ще доведеться розібратися, чи мала місце службова недбалість, чи все-таки наявна корупційна схема, адже сума контракту на закупівлю 30 трамваїв становила понад 800 тисяч євро.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*