Співробітники Лук’янівського СІЗО виявились причетними до бунту екс- «торнадовців»

фото://photo.unian.net

Прес-секретар заступника міністра юстиції Юрій Маслак повідомив про результати розслідування інциденту в Лук’янівського СІЗО, які вказують на те, що екс-бійцям «Торнадо» сприяли два співробітники слідчого ізолятора. В ході розслідування вдалося встановити, що ув’язнених навмисне перемістили в одну камеру і передали заборонені предмети, такі як холодна зброя і комп’ютерна техніка.

Раніше повідомлялося про те, що в Лук’янівському СІЗО стався інцидент. Правоохоронцям надійшла інформація, що ув’язнені екс-бійці «Торнадо» готували бунт. В’язні вчинили опір проведенню обшуку в їх камері, в результаті чого кілька правоохоронців отримали травми. Після того, як ситуація в СІЗО стабілізувалася, усі заборонені предмети було вилучено, а частину екс-бійців етапували в інше місце.
Правоохоронні органи і Міністерство юстиції паралельно ведуть розслідування для встановлення подробиць інциденту. На даний момент порушено кримінальну справу відразу за кількома статтями: вимагання, погроза вбивством і масові заворушення.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*