ЗМІ викрили нардепа від БПП в роботі на Тимошенко

фото:http://укроп.org

За даними українських ЗМІ, у складі Блоку Петра Порошенка у Верховній Раді працює народний депутат, який веде діяльність в інтересах кандидата на пост Президента Юлії Тимошенко.

Про це повідомляється в матеріалі «Апострофа». За даними видання — це народний депутат Віталій Чепинога, який тривалий час був спічрайтером Тимошенко. Також повідомляється, що Чепинога протягом тривалого періоду співпрацював із командою мера Києва Віталія Кличка.

Також видання повідомляє, що сама команда «Леді Ю» складається з давно працюючих із нею осіб, а також на старті передвиборної кампанії посилена новими персонажами. Серед відповідальних за основні напрямки в штабі Тимошенко відзначають Олександра Абдулліна, який займається медіанапрямом.

Крім того, Абдуллін керує фінансовою стороною передвиборної кампанії і відповідає за розробку і реалізацію виборчих технологій Юлії Володимирівни. Організацію масових заходів та взаємодію з телеканалами в частині формування «картинки» покладено на Олену Кондратюк – народного депутата, яка є дружиною генерального директора ICTV Олександра Богуцького.

Нагадаємо, що згідно з останніми соціологічними дослідженнями, Тимошенко лідирує в рейтингу кандидатів у Президенти України. Вибори Президента призначено на березень 2019 року.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*