В ЄС прокоментували впровадження антикорупційних законів в Україні

фото:http://avto-polis.kiev.ua

Представник Європейської зовнішньополітичної служби повідомив, що ЄС вважає вірним і позитивним рішення української влади про створення антикорупційного законодавства для подальшої роботи антикорупційного суду. Такі закони відповідають міжнародним стандартам, а також підуть на благо громадянам і підприємствам держави.

У повідомленні йдеться про те, що прийняття такого законодавства являє собою важливий етап для подальшої боротьби з корупцією. Наскільки відомо, боротьба з корупцією є однією з основних умов для євроінтеграції України. Такі зобов’язання українська сторона взяла на себе в період саміту Європейський союз – Україна, який проходив у Брюсселі ще дев’ятого липня.

У повідомленні наголошують на важливості незалежності всіх майбутніх інститутів, спрямованих на боротьбу з корупцією. Необхідно, щоб вони добре виконували свої функції, при цьому, залишаючись незалежними. Для того, щоб цього досягнути, треба весь час підтримувати авторитет і непідкупність спецпрокурора у сфері боротьби з корупцією. У заяві сказано, що в ЄС сподіваються побачити, як функціонує новий антикорупційний суд в Україні вже до кінця цього року. При цьому, дуже важливим компонентом в установі подібної структури є підтримка громадян. В ЄС зазначили, що вони готові сприяти цьому процесу.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*