У «Опоблоку» новий кандидат в Президенти?

фото:http://politicua.com

Користувачі соціальних мереж масово повідомляють про те, що на в’їздах і виїздах у багатьох українських містах розміщені білборди із зображенням Олександра Вілкула – народного депутата від партії «Опозиційний блок» зі слоганом «Вибір є!»

Серед основних областей, де масово помічені плакати з Вілкулом – Кіровоградська, Запорізька, Закарпатська. Крім того, у популярному відео-хостингу You Tube розміщена реклама Олександра Вілкула, в якій він критикує чинну українську владу, але не висуває жодних передвиборчих тез і закликів.

Нагадаємо, що Опозиційний блок раніше вже заявляв про визначення єдиного кандидата від півдня та сходу України. Відповідну заяву зробив екс-глава Адміністрації Президента, заступник голови фракції «Опозиційний блок» Сергій Льовочкін. Єдиним кандидатом має стати Юрій Бойко – голова фракції «Опоблока» в парламенті.

Але активна піар-кампанія Вілкула може свідчити про те, що всередині «Опозиційного блоку», а також пов’язаних із ним фінансово-промислових групах, не дійшли згоди щодо єдиного кандидата.

Крім того, сам Юрій Бойко постійно виходить в ефірах телеканалу «Прямий», який багато експертів і політтехнологів асоціюють з Адміністрацією Президента і особисто з Порошенком. А це, в свою чергу, може свідчити про можливі таємні домовленості між головою держави та нинішнім лідером «Опоблока» Бойко, що не влаштовує його (Бойко) однопартійців.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*