Український експерт: Трамп втрачає позиції й впливовість

фото: news.liga.net

Експерт з державної безпеки Володимир Горбулін у своїй останній статті написав про те, що сьогодні можна спостерігати суттєві трансформації форми правління в США. Якщо раніше Сполучені Штати можна було з упевненістю називати президентською республікою, то сьогодні вплив голови держави стрімко знижується.

На думку Горбуліна, в США відбувається перехід до парламентської республіки. В цьому випадку, Конгрес не тільки виконує законодавчі функції, а й своїми постановами підміняє рішення президента країни Дональда Трампа. Авторитет і вплив Конгресу зростає не тільки у внутрішній політиці, а й у зовнішній. При цьому президент своїми численними суперечливими рішеннями та заявами втрачає підтримку Конгресу. На тлі цього стає очевидно, що Трамп більше не перша фігура США.

За словами Горбуліна, ситуація для президента ускладнюється тим, що останнім часом Конгрес демонструє єдність і уміння знаходити компроміс у прийнятті складних рішень. У цій ситуації Трамп перетворюється на формальну фігуру, яка має всі повноваження, але не відіграє суттєвої ролі в ухваленні та реалізації політичних рішень.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*