КНДР відхилила ініціативи США щодо ядерного роззброєння

фото:news-front.info

За інформацією, наданою CNN, відомо, що в КНДР виступили проти всіх пропозицій Сполучених Штатів, в тому числі й тих, які зачіпають термін денуклеаризації Північної Кореї.

CNN, посилаючись на джерела в дипломатичних відомствах, інформує про те, що Вашингтон кілька разів вносив пропозиції КНДР з питань ядерного роззброєння, проте жодне з них у Північній Кореї не прийняли.

Джерела в дипломатичному відомстві повідомили, що Сполучені Штати продовжують вносити конкретні пропозиції про те, як має початися процес ядерного роззброєння і як він повинен проходити в цілому. США також пропонують ввести міжнародний контроль, а також вносять пропозиції щодо терміну роззброєння.

Одночасно з цим, в КНДР такі пропозиції ототожнюють з «гангстерськими».

Джерела підкреслили, що тенденції дипломатії американського лідера Трампа з Пхеньяном змінилися і повернули переговори на етап типового діалогу, який спостерігався за попередніх адміністраціях.

До цього держсекретар Сполучених Штатів обговорив з Японією і Південною Кореєю механізми тиску на Пхеньян до тих пір, поки в Північній Кореї не позбудуться ядерної зброї. Раніше держсекретар підкреслював, що Північна Корея ще далека від повного ядерного роззброєння.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*