Збільшує можливості ЗСУ! – Новий вітчизняний парашут «Сокіл» пройшов усі випробовування

фото://inforesist.org

В Україні впровадили нову парашутну систему «Сокіл», яка дає можливість висадки десанту з озброєнням з висоти більше ніж сім тисяч метрів. При цьому маса вантажу може досягати ста вісімдесяти кілограмів. Також вона дозволяє без зайвого шуму й максимально приховано добиратися до цілей.

Нову систему створили спільно дві вітчизняні фірми SkyWideSystems і Skylark. Вже протягом багатьох років вони займаються розробкою та виготовленням парашутних систем у державі. Нова система «Сокіл» повністю підходить для обладнання літаків, які входять до складу ЗСУ.

Подібні парашутні системи вже використовують такі країни, як Сполучені Штати, Канада, Британія, Франція та Італія. В цих країнах такі системи давно продемонстрували свою надійність та військові можливості.

В Україні парашутна система вже пройшла низку випробувань на Миколаївщині. До цих випробувань залучили пошуково-рятувальні та парашутно-десантні підрозділи ВМС України. В ході випробувань, військові відпрацьовували стрибки на дальність польотів. При виконанні одного зі стрибків, розкриття парашуту відбувалося на висоті чотирьох тисяч метрів, а приземлення за двадцять кілометрів від точки висадки.

За підсумками випробувань було встановлено, що нова парашутна система повністю відповідає міжнародним стандартам та дозволяє виконувати навчальні, бойові та спеціальні стрибки.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*