Герой України в ефірі назвав Авакова відвертим бандитом

фото:allpravda.infо

Герой України Степан Хмара в ефірі програми Vox populi заявив, що вчора біля Лук’янівського СІЗО побили декількох людей, один з них отримав тяжкі травми, його довелося госпіталізувати. Хмара виказав обурення з приводу цієї ситуації. Проте, він зазначив, що якщо правоохоронними структурами керує такий бандит, як Аваков, то чи можна очікувати на порядок в країні.

Даючи відповідь на запитання, чи можна якось боротися з бандитами у владних структурах та чи можна їх покарати, Хмара зазначив, що зараз завдяки чинній владі перед державою нависла серйозна загроза, адже влада створила всі необхідні умови для виникнення в державі «п’ятої колони».

Представники «п’ятої колони», тобто Росії, зараз присутні у будь-якій державній структурі, починаючи з ВРУ і закінчуючи правоохоронними органами. І саме зараз вони перейшли в активний наступ, але українській владі не має до цього ніякого діла. У зв’язку з цим, у Хмари виникає низка питань до Служби безпеки та МВС. Він підкреслює, що в той час, як «п’ята колона» веде активну діяльність в нашій державі, правоохоронці заарештовують вітчизняних активістів.

Герой України наполягає, що чинна влада не в змозі керувати країною, саме тому її необхідно змінити. Крім того, він наголошує що керівників деяких владних структур взагалі потрібно заарештувати, а все майно, яке вони вкрали – повернути державі. Для того, щоб злочинці відбували покарання за ґратами необхідна якісна робота правоохоронних органів. Проте вони давно не виконують своїх обов’язків. Наприклад, вчора біля Лук’янівського СІЗО сталося побиття громадян, і винні у цьому правоохоронці. Але, враховуючи той факт, що правоохоронними структурами керує Аваков, воно й не дивно. Авакова давно потрібно відправити за ґрати, але натомість, він керує МВС – додав Хмара.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*