П’яні водії та «розвалені» автобуси – Стали відомі перші результати операції «Перевізник»

фото:.056.ua

П’яні водії та «розвалені» автобуси – Стали відомі перші результати операції «Перевізник»
Голова Нацполіціі України Сергій Князєв повідомив про те, що в ході першого етапу операції «Перевізник» було встановлено близько 12 тис. випадків, коли водії автобусів порушили законодавство. Метою даної операції є підвищення безпеки перевезення пасажирів за рахунок виявлення порушень і несправності транспортних засобів.

На першому етапі операції «Перевізник», працівники поліції перевірили 64 тис. транспортних засобів, які використовуються для перевезення пасажирів. Було встановлено, що з них 1,5 тис. потребують ремонту або взагалі повинні бути зняті з експлуатації. Операція почалася 21 липня і на цей час поліція зафіксувала 12 800 фактів порушення законодавства водіями транспортних засобів, які займаються перевезенням пасажирів. Зокрема, 50 водіїв перебували за кермом в стані алкогольного сп’яніння.

Операцію «Перевізник» було ініційовано в зв’язку зі збільшенням кількості ДТП, жертвами яких ставали пасажири автобусів. В ході операції перевіряли як транспортний засіб, так і самих водіїв.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*