«Головна людина» Києва з розмахом відсвяткувала день народження в Монако

фото:prioritet.org

Новинний портал «Страна» опублікував подробиці святкування дня народження Вадима Столара, яке пройшло 10 серпня в одному з ресторанів Монако. Іменинника приїхали привітати українські політики та бізнесмени, а виступали для публіки Світлана Лобода і репер Баста.
За даними видання, Вадима Столара, якому виповнилося 36 років, вважають одним з головних людей міста Києва, без згоди якого не приймається жодне важливе рішення. Його ще називають «куратором» Кличко, оскільки столичний мер прислухається до думки Столара як в політичних, так і в фінансових питаннях. Іменинник відомий тим, що часто фігурує в корупційних скандалах, проте сам Столар заперечує подібні звинувачення.
Журналістам «Страни» вдалося дізнатися, що день народження пройшов у клубї-ресторані TWIGA, який розташований на набережній в Монте-Карло. Середня ціна страви варіюється від 70 до 100 євро. Серед гостей були помічені нардепи України Віталій Хомутинник і В’ячеслав Костянтинівський. Крім того, привітати іменинника приїхали люди з команди колишнього мера Києва Леоніда Черновецького, зокрема його син Степан.
Святкова вечірка проходила під музику Світлани Лободи і забороненого в Україні репера Баста. Виступ кожного з них обійшовся не менш ніж в 50 тис. євро.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*