Українці обрали найкращого президента країни

фото:toutrix.com

Один з українських телеканалів (ZIK) запропонував глядачам пройти опитування, завдання якого полягало у визначенні кращого президента України. Телеглядачі мали змогу вибрати будь-якого лідера української держави, починаючи з першого президента Леоніда Кравчука та закінчуючи нинішнім – Петром Порошенко. Несподівано для всіх перше місце за результатами опитування посів Віктор Янукович, за якого проголосували 56% телеглядачів.

Відрив між першим і другим місцем склав 40%, що викликало ще більший подив у користувачів соцмереж, які активно обговорюють результати опитування. На другому місці опинився Леонід Кучма, якого підтримали 16,8% телеглядачів. У трійку лідерів потрапив Віктор Ющенко зі своїми 10,2%. На останньому місці опинився Леонід Кравчук, за якого проголосували 7,1% глядачів. Нинішній президент України Петро Порошенко зайняв передостаннє місце, набравши 9,2% голосів.

Той факт, що політику Януковича оцінили у багато разів вище, ніж діяльність нинішнього президента Порошенко спровокувало дискусію в соцмережах. Багато хто не вірить в результати опитування, називають Януковича зрадником. Інші ж вважають, що нинішній уряд лише розкидається обіцянками, які не підкріплюються діями, тому такий результат цілком логічний.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*