У Запоріжжі несправедливо обійшлися із захисником України та його сім’єю

фото:dolan.com.ua

  У Запоріжжі стався інцидент, в ході якого водій маршрутки вигнав з автобуса бійця ЗСУ та його вагітну дружину. Чоловік аргументував це тим, що йому нібито заборонили перевозити пільговиків. Про те, що трапилося, написала дружина військовослужбовця на своїй сторінці в соцмережі, чим відразу викликала бурхливу дискусію серед користувачів.

Жінка написала, що інцидент стався на автовокзалі. Водій автобуса, прямуючого за маршрутом Мелітополь-Миргород, відмовився перевозити бійця ЗСУ і його дружину оскільки вони пільговики, а йому нібито заборонили перевезення даної категорії осіб. Жінку обурила реакція інших пасажирів, які замість того, щоб стати на бік військовослужбовця та його дружини, почали їх дорікати та ображати.

У Запоріжжі стався ще один інцидент, і в цьому випадку об’єктом агресії водія став боєць АТО. Чоловік ображав військовослужбовця і звинувачував його в розв’язуванні війни на Донбасі. Водій спробував побити бійця АТО, але йому перешкодили співробітники поліції. Відео, на якому чоловік нецензурно висловлюється на адресу бійця АТО і щодо України в цілому, незабаром з’явилося у Facebook.

 

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*