Україна розпочала виробництво власних 152-мм артилерійських снарядів

фото:uprom.info

Програма розвитку сфери боєприпасів передбачає налагоджування в державі виробництва артилерійських снарядів. Вона повинна бути виконана до 2021 року. Для цього в країні вже купили лінії виробництва корпусів снарядів, а також гільз, калібр яких буде складати 100-155 міліметрів.

Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» розпочала виготовлення снарядів калібром 152 міліметри, оскільки їх в державі не вистачає. Оновлення пресового обладнання дозволило запустити виробництво ще дев’ятого серпня поточного року. Наступним планується початок виробництва снарядів, калібром 155 міліметрів. Причиною такого рішення стало те, що зараз ЗСУ проводить випробовування нової вітчизняної гаубиці «Богдана», яка має саме такий калібр.

Згідно з програмою розвитку озброєння та техніки в Україні, в державі вся артилерія поступово повинна перейти на 155-міліметровий калібр, а калібр танкових гармат повинен складати 120 міліметрів.

Необхідно підкреслити, що вітчизняна компанія «Артем» сумісно із закордонними фірмами ще того року завершила виробництво нових ракетних комплексів. Інша вітчизняна компанія «Імпульс» разом із «Кузня на Рибальському» почали виробляти боєприпаси для гранатомета калібром в 40 міліметрів.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*