Націоналізація ПриватБанку – Україна платитиме ще понад 20 років

фото:politica.com.ua

Після того, як на сайті ПриватБанку з’явилася інформація про Стратегію розвитку, експерти в один голос заявили про те, що Україна в найближчі 20 років не зможе компенсувати збитки, понесені в результаті націоналізації ПриватБанку.

В опублікованій Стратегії розвитку банку представлено сценарій, згідно з яким ПриватБанк планує нормалізувати свою роботу і відновити генерування прибутку. Починаючи з 2018 року банк поставив на меті досягати позначки в 8,3 млрд прибутку, і дотримуватися цього показника протягом наступних кількох років. Експерти, проаналізувавши дані, дійшли до висновку, що навіть успішна самостійна робота не зможе покрити відрахування в резерви, які продовжує здійснювати ПриватБанк. У 2016-2017 роках витрати банку склали 155 млрд грн, і цей показник продовжує зростати.

Україні знадобиться мінімум 20 років, щоб повернути гроші, витрачені на націоналізацію банку. Крім того, продати установу також неможливо, оскільки всі документи знаходяться у колишніх власників, а в суді це питання так і не було вирішене.

 

 

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*