Українське видання розповіло про «загальні мінуси» вітчизняних політиків

фото: 24tv.ua

Український електорат звик віддавати свої голоси за популістів, які ставлять акцент виключно своєї особистості, а не передвиборній програмі і команді. Про це розповідається в дослідженні українського видання EtCetera. Там відзначили, що всі лідери партій мають спільні риси, які проявляються в період виборів.

Політики зацікавлені у просуванні своєї особистості, а не передвиборної програми. На минулих виборах можна було помітити ряд рекламних роликів, які створювалися з метою знизити рейтинг опонента, стверджується у статті видання.

В більшості випадків українські політики закінчили виші за часів СРСР. Деякі мають хорошу освіту, кандидатську та докторську ступінь, яку захищали самі.

Одиниці політиків мають навички комунікації з суспільством і ЗМІ. Часто зустрічі проходять у форматі брифінгу, де вони перераховують свої заслуги. Іноді можна спостерігати суперечки між політиками і електоратом.

У спілкуванні з діячами ЗМІ політики звикли не розголошувати особливості свого особистого життя. Трапляються інциденти, коли політики використовують журналістів, щоб вони представляли їхні інтереси.

Українські політики не мають структурованої команди, яка б допомагала здійснювати їх діяльность. Вони звикли мати в підпорядкуванні радників і помічників, але не політичну команду.

Через ці особливості люди стали звертати увагу на відкритих прогресивних політиків, підкреслюється у матеріалі EtCetera.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*